Стандард

user5

ЕКОНОМИЈА

Ребаланс на Буџетот за 2019 година: За власта развоен, за опозицијата популистички

user5
Пратениците попладнево ја продолжија расправата по Предлог дополнетиот ребаланс на Буџетот за 2019 година што најмногу може да трае пет дена. Според предлогот на Владата,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!