Забава МАГАЗИН

Актерката Џена Деван кажа „Да“ по втор пат

Актерката и танчерка Џена Деван се сврши со театарскиот актер Стив Казее, со кој е во врска од октомври 2018 година, а наскоро ќе го добијат и првото дете.

Убавата трудница среќната вест ја сподели на Инстаграм каде се пофали со својот веренички прстен со голем заслепувачки дијамант.

Уште подобар поглед на прстенот, на своите кратки приказни, понуди Стив кој го објави и точниот момент која Џена кажала „Да“.

На фотографијата јасно се гледа дека Стив одвај ги задржува солзите, а откако ја побарал 1 приредил и забава.

За потсртување, Џена и Стив започнаа врска шест месеци откако Џена се разведе од актерот Ченинг Татум, со кој помина 12 години и заедно ја имаат шестгодишната ќерка Еверли. Во септември минатата година открија дека очекуваат бебе, а актерката би требало да се породи деновиве.

Поврзани вести

Негувајте ја кожата на своето лице на холивудски начин

user2

Северина повторно изгуби на суд – овојпат од сликар

Ким Кардашијан докажа дека не ги изгладнува своите деца (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Бекамови ги крстија синот и ќерката

Кристина Денесовска

Колач со јаболка и павлака (РЕЦЕПТ)

10 рецепти за вкусни јадење од експрес лонец