Забава МАГАЗИН

Ал Пачино падна на црвениот тепих

Некогаш со себе водиш придружба за да не бидеш соло, некогаш таа малку те разубавува, а некогаш те крева од подот, се пошегувале обожавателите на социјалните мрежи по гафот на црвениот тепих на доделувањето на наградите ВАФТА.

Посебна точка имаше актерот Ал Пачино кој дојде рака под рака со израелската колешка и пејачка Меитал Дохан со која е во врска од септември минатата година.

Токму таа и го „спасила“ кога Пачино падна на црвениот тепих, додека се качуваше по скалите. Двојно помладата девојка му пружи рака, а на помош дојдоа и други колеги кои успеаја да го вратат на нозе актерот.

Поврзани вести

Секс во време на коронавирусот: Сите прашања што ве интересирале одговорени од доктори и експерти

Хајди Клум и сопругот се тестираа на коронавирусот

Д-р Каменов открива кои витамини задолжително треба да ги внесуваме за време на Ковид-19

Во овие три хороскопски знаци не се вљубувајте до крајот на 2019-та

user2

Почина Зоран Георгиев кој ја отпеа легендарната „Еден банкеж“

Никола Поповски

ВАГА: Годишен хороскоп за 2020 година

Елена Даскалова