Забава МАГАЗИН

Ана и Енрике објавија фотографии од бебето

Пред неколкудена брат му на Енрике, Хулио Јуниор, случајно или намерно, за едно радио откри дека веќе станал чичко и дека Енрике и Ана Курникова станале родители.

На Инстаграм и Ана и Енрике објавија фотографии од штотуку роденото бебе, девојче, а според описот, се родила на 30 јануари 2020 година. Тие не ја објавиле веста во јавноста, за да може семејството во приватност да ужива во среќните моменти.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Близнаците Луси и Николас добија сестричка, а среќните родители објавија фотки од малечката ќеркичка направени веднаш по раѓањето.

Во описот на фотките напишаа „Моето сонце“ и го ставија датумот наа раѓање – 30.01.2020.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Поврзани вести

Шарлиз Терон открила како изгледал нејзиниот најлош љубовен состанок

Викторија прозборе за сексуалниот живот со Бекам

user2

Извлечена лото седмица во Србија вредна 2.250.000 евра

Никола Поповски

Кетрин Зета-Џонс тагува по кучето Фигаро

Елена Даскалова

Која е болеста на неконтролирано смеење од која страда Џокерот?

Елена Даскалова

Ким и Кортни ги здружија силите со Викторија Бекам

Елена Даскалова