Забава МАГАЗИН

Антистрес боенка со Џејсон Момоа

Ако сте фан на Џејсон Момоа, имаме интересна вест за вас – сега наместо да боите мандали, можете да си порачате боенка со неговиот лик и да уживате во малку поинакво искуство.

„Crush and Color: Jason Momoa: A Coloring Book of Fantasies With an Epic Dreamboat“ е насловот на оваа несекојдневна боенка, која содржи голем број илустрации со обожаваниот актер, а кои вие можете слободно да ги интерпретирате.Ова се неколку од нив, а за повеќе, клик ТУКА.

Поврзани вести

Бизарната елка на Викторија Бекам предизвика лавина реакции

Кристина Денесовска

Науката тврди: Потиснатите тага и лутина може да ве разболат

user2

Изненадувачки настап на Еминем на оскаровската церемонија (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Форбс ги избра 20 најдобри дестинации за 2020 година

Кристина Денесовска

Хороскопот открива што да му подарите на парнерот за Валентајн

Жељко Бебек се враќа во Бјело дугме?