Забава МАГАЗИН

Атиџе даде кратко интервју на црвениот тепих (ВИДЕО)

На турски јазик, за медиумската компанија beIN, Атиџе Муратова го даде своето прво интервју на црвениот тепих.

Таа, заедно со целата екипа на „Медена земја“, вечерва е во очекување на доделувањето на наградата во двете категории во кои филмот е номиниран.

Едно е сигурно, Атиџе Муратова ги освојува сите симпатии каде и да се појави. Таа веќе е вистинска ѕвезда на вечерта.

Поврзани вести

Вовед во анатомија и официјално се простува од еден од омилените доктори

Кристина Денесовска

Претераното онлајн-купување е психичко нарушување

Ретро подароци со кои никогаш нема да погрешите

user2

Почина првата детска ѕвезда на поранешна Југославија

Шенон Доерти со трогателна исповед за депресијата и карциномот

Поранешна другарка на Меган напиша колумна во која не ја штеди

Елена Даскалова