МАГАЗИН

Азар го покажа „лепотанот“ вреден 500.000 евра (ВИДЕО)

Фудбалерот на Реал Мадрид, Еден Азар „влезе“ во центарот за тренинг на мадридскиот клуб со ново милениче.

Станува збор за автомобилот „Lamborghini Aventador SVJ“, кого 770-те коњски сили можат да го „истуркаат“ дп максимум 354 километри на час, додека забрзувањето до 100 километри на час се постигнува за 2,8 секунди.

Според шпанските медиуми, овој модел на автомобилската компанија, кој вреди повеќе од 500 илјади евра, може да се купи во неколку „весели“ бои, но Белгиецот решил да земе бело, која е и боја на „кралевите“.

Поврзани вести

Памела Андерсон се омажи по петти пат

Работи кои мора да ги знаете при одбирање и нанесување на маска за лице

Домашна маска против опаѓање на косата

Влатко Зорба

АЦ/ДЦ повторно заедно на сцената

Сите ги сакаат овие хороскопски знаци заради нивниот заразен оптимизам

Stefanija Kuzmanovska

Чорапи на Мајкл Џексон се продаваат за 97.500 долари

Елена Даскалова