Забава МАГАЗИН

Барак Обама ја заследил поранешната актерка од филмови за возрасни

Сара Џеј е американска порноактерка која на својот Твитер профил ила 1,1 милион следачи. За една порноѕвезда тоа е нормално, па меѓу следачите се наоѓаат и познати ликови.

Според пишувањата на британскиот The Sun, многумина се зачудиле кога виделе дека Сара ја следи и поранешниот американски претседател Барак Обама.

Кога тоа го забележаа нејзините обожаватели, следуваа бројни прашања.

„Зошто поранешниот претседател ја следи порно ѕвездата?“, „Откривањето дека Обама ја следи Сара е токму она што денеска светот треба да го види“, биле некои од коментарите.

Поврзани вести

Цвеќето никогаш нема да ви овене ако го третирате со овој домашен препрат

user2

Кој во хороскопот чисти, кој пие, а кој ужива во секси игри

Влатко Зорба

Што сè кажува крвната група за вашето здравје?

Елена Даскалова

На 7 мај ќе ја видиме последната за оваа година Супермесечина: Еве ги знаците кои најмногу ќе бидат погодени!

Stefanija Kuzmanovska

Кендал Џенер полуде од љубомора поради бившото момче? (ФОТО)

Елена Даскалова

Били Ајлиш веќе не чита коментари на Инстаграм

Елена Даскалова