Забава МАГАЗИН

Бекстрит бојс го пејат големиот хит на домашниот концерт на Елтон Џон

Елтон Џон ги забавуваше фановите од својата дневна соба, а како специјални гости, исто од нивните дневни соби, се придружија момците од Бекстрит бојс.

Тие на големо задоволство на носталгичарите ја испеаја „I Want it That Way“, а во перформансот им се придружија и децата на Ник и Кевин.

Видеото од овој несекојдневен настап можете да го погледнете во продолжение:

Backstreet Boys Perform On The iHeartRadio Living Room Concert For America

About to learn these harmonies with my friends so we can do this on our next video chat. 👏Thank you to the Backstreet Boys for an incredible performance during the #iHeartConcertOnFOX ❤️

Gepostet von iHeartRadio am Sonntag, 29. März 2020

Поврзани вести

Дизајнерот Максвел подарува венчаници за оние кои морале да ја одложат венчавката

Сите лековити својства на глуварчето

Елена Даскалова

Три хороскопски знаци со непогрешлива интуиција

Елена Даскалова

Незгодните моменти од Оскарите кои не сакате да ги пропуштите

Кристина Денесовска

Модерни бои кои владеат со есенскиот стил

user2

Како се јаде лененото семе за да помогне во слабеењето?

Елена Даскалова