Забава МАГАЗИН

Бездомник влегол во фризерски салон, после фризурата изгледал како вистински господин (ВИДЕО)

Анил Какмак е познат фризер и Јутјубер од Турција. Во ова видео тој покажа како го средил Хари, бездомник од соседството што го познава веќе некое време.

Хари понекогаш застанува покрај салонот и прашува дали може да добие шолја кафе или чај. Овој пат, тој добил не само кафе или чај, туку и бесплатна фризура и бричење на брадата, пишува „Магазин“.

Тоа итно му било потребно затоа што брадата му била веќе преголема, а косата целата бушава.

Погледнете колку Анил му го сменил изгледот за помалку од половина час. После фризурата тој изгледал како вистински господин! пишува „Магазин“.

 

Поврзани вести

Откажана Евровизија 2020 во Ротердам

Цеца Ражнатовиќ на прославата блеска во бел костум (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska

Почина авторката на популарната песна од серијата „Пријатели“

Елена Даскалова

Најголемите грешки кои ги правите при земање витамини

Елена Даскалова

Италијанска манекенка позитивна на коронавирусот веќе 56 денови: Се тестирала шестпати, нема никакви симптоми (фото)

Група музичари заедно со Олгица Христовска со „Свирете ја зајди, зајди“ го поздравија Драган Вучиќ за последен пат

Александар Петровски