Забава МАГАЗИН

Бизарната елка на Викторија Бекам предизвика лавина реакции

Викторија Бекам е позната по својот истенчен вкус за мода. Сепак, таа е вешта и во тоа, да ја шокира јавноста со своите изјави и постапки.

Овој пат Викторија покажала како ја украсила елката за претстојните празници, нешто за што се зборува ширум светот.

Меѓутоа, креаторката и пејачка, направила многу чуден избор на украси. Врвот на елката, место ѕвезда ставила кукла со својот лик.

Овој нејзин потег поткренал лавина реакции и коментари на социјалните мрежи.

Поврзани вести

Шеќер или сол? Што е поштетно за здравјето?

Елена Даскалова

Кои намирници важат за природни лаксативи?

Елена Даскалова

Меган Маркл со елегантен изглед ги заврши кралските должности

Тајзи го промовираше новото видео за „Сине“

Елена Даскалова

Бен Афлек и Џенифер Лопез сè уште се во контакт?

Елена Даскалова

Скарлет Јохансон искрено за бракот со Рајан Рејнолдс