Забава МАГАЗИН

Блек Чајна повторно бремена

Откако ја шокираше јавноста со појавата на Оскарите, раперката Блек Чајна повторно ја изненадува јавноста. На социјалните мрежи објави дека го очекува третото дете, објавувајќи слика од ултразвукот.

„Блажена 2020 година“, напишала раперката под фотографијата која набргу ја избишала од Инстаграм. Сепак, многу следачи ја виделе објвата, па започнале да прашуваат кој е татко на детето.

Имено, Блек Чајна има две деца, ќерката Дрим со Роб Кардашијан и синот Кинг со раперот Тајга. Исто така, фановите биле збунети бидејќи на доделувањата на Оскарите во тесниот фустан не се истакнувал трудничкиот стомак.

Поврзани вести

Најмоќна природна помош при дијабетес

Елена Даскалова

Наоми Кемпбел ужива во самечкиот живот

user2

Почина ѕвездата од филмот „Slumdog Millionaire“ и „Life of Pi“

Stefanija Kuzmanovska

Лиснати солени пица-стапчиња (РЕЦЕПТ)

Елена Даскалова

Пчели убиваат стршлен неколкупати помоќен од себе (видео)

Принцот Хари измамен од руските пранкстери, мислел дека зборува со Грета Тунберг