Забава МАГАЗИН

Блиските загрижени за Анџелина Џоли

Асистентите на Анџелина Џоли се многу загрижени за нејзиното здравје, бидејќи таа често има вртоглавици, едвај стои и никогаш не ја виделе нешто да јаде.

Таа се довела во ваква состојба кога излегле гласините дека наводно Бред Пит се смирил со Анџелина Џоли.

Според таблоидите, таа едвај стои на нозе, ѝ се врти уште во моментот кога ќе стане, а асистентите не ја пуштаат никаде сама, бидејќи стравуваат дека може да се онесвести.

Поврзани вести

Јахти и лезбо акција: Српски пејачки на порно сајтови

Никола Поповски

Зачувајте го младешкиот изглед на кожата на лицето

user2

Меколи Калкин ја шеташе мачката во количка

Влатко Зорба

БОГДАНА РАЖНАТОВИЌ УЧЕЛА ВО ОВА УЧИЛИШТЕ ВО ТИТЕЛ: Малкумина знаат што завршила сопругата на Вељко!

Stefanija Kuzmanovska

Само два портокала на ден прават чудо за вашето здравје

Елена Даскалова

Разводот Адел ја чинеше милиони фунти, но детали нема да открива

Stefanija Kuzmanovska