Забава МАГАЗИН

Бред Пит се чуствува сакан покрај Никол

Холивудскиот шмекер Бред Пит, како што е познато, е во врска со 29 години помладата манекенка Никол Потуралски. Американскиот актер, како што пренесуваат светските медиуми, е повеќе од среќен со својата нова девојка.

Според британскиот весник „Мирор“, Бред е повеќе од среќен што е со Никол и се чувствува сакан.

– Бред не беше премногу изненаден што сите зборуваат за неговата нова врска. Во оваа фаза од неговиот живот, Бред е едноставно среќен што најде некој што го сака, го чува и го гали – изјави извор близок на актерот.

Поврзани вести

Четири хороскопски знаци кои ги очекува нова љубов во 2020 година

Кристина Денесовска

Кајли Џенер продаде дел од козметичкиот бренд за 600 милиони долари

Софија Вергара објави секси фотографии од летувањето на Миконос (ФОТО)

Случајно ѕвонел на 911 па завршил во затвор

Кристина Денесовска

Куварот на Новак Ѓоковиќ открива што јаде најдобриот светски тенисер

Александар Петровски

Дали коронавирусот сепак „избира“: Зошто жените се помалку загрозени од мажите?