Забава МАГАЗИН

Бред Пит ужива со младата манекенка, но нема намера повторно да се жени

Бред Пит е повторно за заљубен, а веќе некое време е во врска со моделот Никол Потуралски, која е 29 години помлада. Како што оди, започнаа приказни за потенцијална венчавка, но како што стојат работите, нема да има ништо од тоа.

Имено, самиот Бред Пит, наводно, не е заинтересиран да се ожени повторно.

„Прашањето е дали Бред некогаш ќе се ожени повторно“, изјави извор близок до актерот.

Како што е познато, Пит беше во брак двапати, со неговите колешки Џенифер Анистон и Анџелина Џоли.
Да потсетиме, Никол и Бред беа видени заедно пред неколку недели кога пристигнаа со приватен авион на југот на Франција, каде Пит го произведува својот шампањ.

Поврзани вести

Како ќе изгледаат патувањата по пандемијата од коронавирус?

Влатко Зорба

Излезе избришана сцена од „Frozen 2“ која одговара на важно прашање

Еве три клучни промени што сигурно ќе го подобрат вашиот бизнис

user2

Тајната на младоста: Што јаде Џенифер Лопез (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska

Фановите загрижени за Новак Ѓоковиќ

Кристина Денесовска

Дали го гледате мажот во позадина во селфито на Џенифер Лопез? (ФОТО)