Забава МАГАЗИН

Бремената Ешли се разголе: Се обидувам да го сакам своето тело

Плуссајз манекенката Ешли Греам ужива во бременоста и сето тоа го споделува со своите следбеници на Инстаграм.

Таа иако е позната по своите облини и отворено зборувала за обликот на телото, вели дека понекогаш страда од комплекси, особено за масните наслаги кои ги има на грбот.

На Инстаграм овојпат таа објави снимка од своето тело, охрабрувајќи ги девојките кои ја следат да се сакаат онакви какви што се.

Оваа порака доаѓа на 9-годишнината од брак со сопругот Џастин, со кого го очекуваат првото бебе.

Поврзани вести

Бен Афлек и новата девојка на романтична прошетка на плажа

Како да ја заштитите кожата од загадувањето на воздухот?

Елена Даскалова

Избегнете ги 5-те најчести грешки при нанесување руменило

user2

Повремен пост: Како се држи оваа диета и кои подвидови постојат?

Елена Даскалова

Рецепт за омилените божикни колачи на кралското семејство (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Авалон Продукција бара враќање на музичките концерти до крајот на јули