Забава МАГАЗИН

Дали знаете како денеска изгледа Среда од „Семејството Адамс“? (ФОТО)

Кристина Ричи глумеше во „Семејството Адамс“ и „Каспер“ и стана вистинска ѕвезда уште пред тинејџерските години.

Низ кариерата имаше голем број успешни улоги, но во последните години многу почесто го позајмува својот глас за синхронизирање ликови во цртаните филмови.

Ако добро се сеќавате на неа, значи дека не сте баш млади. Иако „Семејството Адамс“ е филм што постојано се гледа и прегледува, актерите кои таму глумеа, воопшто не се во цутот на младоста.

Добра вест за Кристина Ричи е што и понатаму изгледа младолико и не би помислиле дека веќе е навлезена во своите 40-ти.

Поврзани вести

Шарлин од Монако, принцеза со најдобар моден стил

user2

Снуп Дог се извини за острите зборови кон новинарка, која правела приказна за Брајант

Влатко Зорба

Храна што можете да јадете доцна во ноќта

Елена Даскалова

Посна пица со зеленчук

Функционална депресија: Препознајте ја и надминете ја навреме

user2

Зошто Германија го забранила најголемиот музички европски хит на сите времиња?

Елена Даскалова