Забава МАГАЗИН

Џанел Моне го украде вниманието на црвениот тепих

Џанел Моне оваа година ќе настапи на вечерашното доделување на Оскарите. На црвениот тепих таа го украде вниманието со неверојатна блескава креација.

Овој фустан е дизајн на модната куќа Ралф Лорен. Биле потребни дури 600 часа за да се изработи, а во него се вградени 168.000 Сваровски кристали.

Поврзани вести

Марго Роби ги маѓепса сите со невообичаен божикен изглед

Кристина Денесовска

Неделен хороскоп: Јарецот задоволен, бикот подобрен

Кралицата незадоволна од начинот на кој Меган и Хари го растат Арчи

Елена Даскалова

Дали брусницата навистина спречува воспаленија на уринарниот тракт?

Елена Даскалова

Трите најголеми митови за здравјето во кои многумина веруваат

user2

Викторија Бекам отворено зборуваше за својот сексуален живот

Влатко Зорба