Забава МАГАЗИН

Џејми Ли Кертис доби подарок од Атиџе (ФОТО)

Актерката Џејми Ли Кертис беше еден од најгласните поддржувачи на нашата „Медена земја“, без да ги штеди убавите зборови за Атиџе и за целиот тим кој го сними убедливо најуспешниот македонски филм.

На Инстаграм, Кертис објави фотографија од препознатливиот мед на Атиџе, опушувајќи колку е пресреќна.

„Изненадување. Подарок што трае. Директно од изворот. Мед од тимот на ’Медена земја‘. Атиџе ми остави една тегла. Ветувам ’пола за мене, пола за нив‘. Во овој случај, кои се моето ’нив‘? Најслаткиот подарок и длабока приказна. Ако не сте го изгледале ‘Медена земја’, инсистирам да го направите тоа“, стои во нејзината објава.

Поврзани вести

Испливаа и секс скандали од тимот на Деџенерис

Влатко Зорба

За најголемите љубители на пијалокот: Мексикански хотел нуди преноќевалиште во буриња од текила (ФОТО)

Александар Петровски

Синот на Меган Фокс носи фустани на принцези

Влатко Зорба

Како жените полесно да постигнат оргазам?

Александар Петровски

Дали сте меѓу нив: Овие се трите најатрактивни хороскопски знаци

Влатко Зорба

Артикли кои не треба да ги купувате за време на Црниот петок