Забава МАГАЗИН

Џенифер Лопез ги налути фановите

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил се пофали со нова фотографија на која позира во боди. И додека некои фанови го бараат тајниот рецепт како да изгледаат толку добро во нејзините години, други коментираат дека Лопез претерува со покажување на своето тело.

„Не е примерно една жена, која е и мајка, вака да го покажува меѓуножјето. Дали може да објавиш фотографија во која позираш нормално“, биле само дел од коментарите под фотографијата.

Иако во прв план заврши нејзиното „меѓуножје“, Лопез со оваа фотографија всушност ги рекламираше своите потпетици кои обожавателите, се чини, дека не ни ги забележале.

Сепак, има и фанови кои го пофалиле нејзиниот изглед и коментирале дека се надеваат дека на нејзини години ќе изгледаат толку добро.

Поврзани вести

Пред завршувањето на годината поставете си седум прашања

Кристина Денесовска

Бујната Пелас воодушеви со новите фотографии од плажа

Влатко Зорба

Првите фотографии од трудничкиот стомак на Џиџи Хадид

Stefanija Kuzmanovska

Дистанцата од две метри нема да биде доволна: Дали ќе ни требаат нови мерки поради новото откритие за Ковид 19?

Берта Китинска

Дали да одите на работа кога сте настинати или да останете дома?

Елена Даскалова

Зошто кучето се смета за најверен пријател на човекот: Ротвајлер лежел три дена до својот починат сопственик