Забава МАГАЗИН

Џорџина се покажа како супер домаќинка (ФОТО)

Џорџина Родригез честопати ги привлекуваше љубопитните погледи и го прави тоа повторно. Причината за ова беше нова сторија на нејзиниот профил на Инстаграм. Девојката на фудбалската суперaѕвезда Кристијано Роналдо се покажа како совршена домаќинка која може да се носи со сè.

Откако неодамна сподели фотографија на која се протега, сега покажа дека лично се грижи облеката дома да биде совршено испеглана.

Секако, сексапилната бринета повторно ги покажува своите неверојатни облини на телото.

Фотографијата, која стана вирална, собра 15.000 лајкови на еден од фан профилите на Џорџина.

View this post on Instagram

Paños al aire 🍑💣💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Поврзани вести

Луѓето родени во овие три хороскопски знаци се сметаат за најуспешни

Аеродром постави елка од конфискувани предмети од патници

Елена Даскалова

Палачинки со кондензирано млеко и ореви (РЕЦЕПТ)

user2

Поранешниот сопруг на Ривера под ист кров со нејзината сестра, фатени како се ДРЖАТ ЗА РАЦЕ

Stefanija Kuzmanovska

Ако имате болки во мускулите на нозетее еве што е проблемот

user2

„Паразит“ го доби Оскарот за Најдобар интернационален филм

Елена Даскалова