Забава МАГАЗИН

Досадно ви е во изолација, ви треба коментатор

Тој следи сè што прават неговите родители и коментира во стилот на страствен фудбалски коментатор.

Аурео Дени дос Сантос Дантас (20) започна да ги опишува секојдневните активности на своите родители „ за да се забавува и му недостасува гледањето на фудбалски натпревари“.

Поврзани вести

Брачен пар од Хрватска снима порно филмови, ги продаваат на странци и одлично заработуваат

Александар Петровски

Недостигот од овие супстанции е причина за чести главоболки

user2

Како да ја заштитите косата од ладното и ветровито време?

Елена Даскалова

Идеален колач за дождливо време

Кристина Денесовска

Тест на личноста: Откријте нешта за себе за кои ни самите не сте свесни

user2

Според обложувалниците: Медена земја без шанси за освојување оскар

Никола Поповски