Забава МАГАЗИН

Еден од најзаљубените парови во светот очекува трето дете: Веста со фановите ја споделија преку музички спот (видео)

Еден од најзаљубените парови во светот, пејачот Џон Леџенд и манекенката Криси Тајген го очекуваат своето трето дете, а веста ја објавија преку нов музички спот.

Двојката веќе има две деца, ќерка Луна и синот Мајлс, и подготвени се уште еднаш да го прошират семејството.

Видеото за песната „Wild“, кое беше објавено, го прикажува парот како ужива на плажа и разменува нежност. Меѓутоа, дури на крајот од видеото, камерата се спушта за да го покаже стомакот на Тајген.

Нежното видео го прикажува и целото семејство како шета на плажа по песок, а фановите брзо ѝчеститале на двојката за убавата вест.

Поврзани вести

Како сопругот на девојката на Бред Пит реагира на нивната љубов?

Stefanija Kuzmanovska

Фотографирани три змии замотани околу божикно дрво во центарот на градот

Кристина Денесовска

Џорџина го украде вниманието во фустан со длабоко деколте

И принцот Хари наскоро заминува во Канада?

Елена Даскалова

Принцот Луи зборува како навиен, Кејт откри чие име прво го изговорил

Елена Даскалова

СКАНДАЛ ПО СКАНДАЛ: Се појави неверојатна приказна за кралското семејство

Stefanija Kuzmanovska