Забава МАГАЗИН

Екипата на „Медена земја“ во друштво на холивудската елита, заедно со Лео, Бред, Тарантино… (ФОТО)

Филмската академија објави групна фотографија од официјалниот оскаровски ручек, на која во друштво на светските филмски имиња ја гледаме и екипата на нашата „Медена земја“.

Атиџе Муратова, која е и ѕвездата на овој документарец, номиниран во две категории, во Холивуд ќе пристигне на почетокот на февруари.

Фотографии од дружбата на нашата екипа, рамо до рамо со светските ѕвезди, се споделени на Фејсбук кај Зоран Ристевски.

Honeyland Оскаровските дружења започнаа. Им посакувам на сите да уживаат во овие извонредни денови кои следат ❤️

Gepostet von Zoran Ristevski am Montag, 27. Januar 2020

Поврзани вести

Џорџ Клуни има одличен совет за жените со „вишок килограми“

Stefanija Kuzmanovska

Девојката на Тошиќ ги запали мрежите (ФОТО)

Влатко Зорба

Цетински повторно на суд за сообраќајната несреќа

Хороскопски знак со кој е најкомплицирано да бидете во врска

Елена Даскалова

Челичната Ана Винтур наполни 70 години

Елена Даскалова

Рене Зелвегер доби Оскар за Најдобра женска улога

Елена Даскалова