Забава МАГАЗИН

Фановите го критикуваат Канје бидејќи се однесувал лошо кон сопругата

Брачниот пар Кардашијан-Вест оваа недела два пати се избламирале во јавност. За тоа, виновен е Канје и неговото не џентлменско однесување кон сопругата кое камерите го забележале и поради што раперот се соочува со тон критики од фановите.

Прво, парот бил на кошаркарски натпревар, а Канје не ѝ го возвратил бакнежот додека камерата ги снимала, па Ким, на која очигледно ѝ било многу незгодно, го бакнала во образ.

После ова, на Инстаграм испливало видео од нивното патување во Париз на кое парот се бакнува во лифт, а потоа Канје излегува оттаму и ја остава Ким сама да носи торби, без да и ја придржи вратата.

Ова негово „џентлменско“ однесување, предизвика многу реакции на Твитер.

„Канје ја остави Ким во лифт со сите торби, дури и вратата ја затвори“, бил само еден од коментарите во тој стил.

Поврзани вести

Фановите веруваат дека Симпсонови предвиделе дека Том Хенкс ќе биде заразен

Караниците се всушност корисни за вашата врска

Дали и вие се однесувате неодговорно кон својот мобилен телефон?

Елена Даскалова

Суровата вистина која Грејс Кели ѝ ја открила на принцезата Дијана

Елена Даскалова

Капкејк новогодишни елки (РЕЦЕПТ)

Елена Даскалова

Топката за пилатес задолжителна за оние кои работат во канцеларија

Елена Даскалова