Забава МАГАЗИН

Фудбалерот Месут Озил стана татко

Ѕвездата на Арсенал Месут Озил ја објави првата фотографија од својата ќеркичка.

„Фала Богу што нашата ќерка Еда е родена здрава. Бог ќе даде да бидеме добро синови на нашата околина и човештвтото“, напиша фудбалерот.

Озил поради бременоста на својата сопруга бараше дозвола да го пропушти натпреварот со Олимпијакос пред неколку недели. Моментално е во карантин како и остатокот од Британија, поради пандемијата.

Поврзани вести

Фејсбук нуди упатства за однесување во групите во време на пандемијата

Кога треба да намалите со кафето

Алек и Иларија Болдвин повторно го изгубија бебето

Елена Даскалова

Ким Кардашијан бара 10 милиони долари за едно злоупотребено селфи

user2

Изгубивте желба за партнерот? Ова се можните причини за тоа

Елена Даскалова

Најубавата жена во Европа потекнува од Нови Сад: Која е мисицата со блескавата титула? (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska