Забава МАГАЗИН

Голата ќерка на Алек Болдвин се шегува на сметка на своите гради, фановите ја утешија „Совршени се“ (фото)

Останува малку време до претседателските избори во САД, а сензацијата на Инстаграм, манекенката и актерка Ајрленд Болдвин (25) реши да ја искористи сопствената популарност на социјалните мрежи, на свој начин, за да ги охрабри Американците да излезат во голем број на избирачките места.

Атрактивна русокоса во дворот на луксузната вила во Лос Анџелес направила серија провокативни фотографии на кои позира топлес. Таа ги покрила брадавиците со налепници со натписот „Јас гласав“, а на Инстаграм напишала: „Гласањето е кул, исто како и непропорционалните гради“.

Но, ако ги прашате обожавателите на Ирска што мислат за нејзините гради, тие ќе ви дадат сосема поинаков одговор: „Ништо не им недостасува, совршени се!“, бил само еден од коментарите.

Инаку, ќерката на холивудските актери Алек Болдвин и Ким Бесинџер во петокот го прославила својот 25-ти роденден, и иако масовните собири се забранети заради пандемијата на коронавирусите, манекенка и актерка го прославила со неколку блиски пријатели на вечера.

View this post on Instagram

voting is cool and so are disproportionate boobs

A post shared by i r e l a n d 🍜 (@irelandbasingerbaldwin) on

Поврзани вести

11 митови за чоколадоto кои не се точни

Хороскопски знаци кои се најголеми хипохондрици

Сопругата на Коби го тужи шерифот на Лос Анџелес

Александар Петровски

Деликатес од свински бифтек со јаболки

Влатко Зорба

Ванеса Хаџинс позираше на гробишта: Колку убаво место!

Влатко Зорба

Чиа пудинг кој го прочистува дебелото црево

Елена Даскалова