Забава МАГАЗИН

Хороскопски знаци кои ја сакаат одмаздата

Тие не дозволуваат оној кој ги повредил да помине неказнето. Личностите родени во овие хороскопски знаци не чекаат кармата да си го одработи своето, туку работите ги земаат во свои раце.

Скорпија

Очекувано, посесивната Скорпија е на тронот. Тие се чувствуваат послебно изневерено кога некој ќе ги повреди, особено ако станува збор за парнет. Но, оона што мора да го знаете е дека нема да делуваат веднаш, туку ќе си земат доволно време да испланираат одмазда.

Овен

Овните се многу зезнати личности. Тие нема да се осветат физички, туку ќе си поиграат со вашата психа. Ќе ве посрамотат, ќе ви се исмејуваат, што и да им падне на памет, како би ви покажале дека никој не си игра со нив.

Водолија

Личностите родени во знакот Водолија никогаш, ама баш никогаш, нема да ви покажат дека се повредени или навредени. Наместо тоа, тие
ќе ја употребат својата интелигенција да смислат совршена одмазда.

Поврзани вести

Ќерката на Кејт Мос ја покорува модната сцена

Кристина Денесовска

Најплатени јутјубери се деца, заработуваат и до 26 милиони долари

Кристина Денесовска

Посна пита со праз и компир (РЕЦЕПТ)

Елена Даскалова

Највкусниот и најбрзиот колач на светот

Лејди Гага ќе ја глуми “црната вдовица“ на Маурицио Гучи

Влатко Зорба

На овие дестинации живеат најдобрите љубовници

user2