Забава МАГАЗИН

Индија полуде по Меланија Трамп, ја дочекуваа со овации и билборди (ФОТО)

Претседателот на САД, Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија се во официјална посета на Индија. За оваа земја може да се каже дека повеќе ја обожава првата дама, отколку самиот претседател.

Тие со билборди го најавувале нивното доаѓање, а кога пристигнале, целата нација се радувала и била воодушевена од Меланија Трамп.

Повеќе од 100.000 луѓе излегле на улиците и се собрале на стадионот, за да ја поздрават првата дама на САД.

Притоа, таа и Доналд го посетиле Таџ Махал, а Меланија не можела да го скрие воодушевувањето од оваа грандиозна градба, споменик на една древна љубов.

Поврзани вести

Се породи сопругата на Тарантино

Елена Даскалова

Тајна посета на Ким Кардашијан на Србија: Јадела пита и пиела ракија

Никола Поповски

Единствениот хороскопски знак на кој секогаш може да се потпрете

Шарлин од Монако, принцеза со најдобар моден стил

user2

Шест неочигледни симптоми на дијабетесот

user2

Разводот Адел ја чинеше милиони фунти, но детали нема да открива

Stefanija Kuzmanovska