Забава МАГАЗИН

Изненадувачки настап на Еминем на оскаровската церемонија (ВИДЕО)

Непосредно пред самото доделување на музичките категории на Оскарите, изненадувачки настап имаше раперот Еминем, со песната „Lose Yourself“.

Тој и самиот има добиено Оскар за истата песна, која беше дел од неговиот филм „Осмата милја“.

Најинтересно е тоа што, овој настап не беше најавен, па публиката низ светот беше изненадена од појавувањето на Еминем на сцената на Оскарите.

Неговиот настап бил држен во строга тајност, а Долби театарот бил заклучен за време на пробите.

Поврзани вести

Солен ролат со пилешко и павлака (РЕЦЕПТ)

Елена Даскалова

Кралицата незадоволна од начинот на кој Меган и Хари го растат Арчи

Елена Даскалова

Дали ја знаете основната разлика меѓу џем и мармалад?

user2

Се сврши поранешниот ракометар на Вардар

Кристина Денесовска

Популарни личности кои се бореле со депресијата

Елена Даскалова

10 симптоми на нарушена работа на штитната жлезда

Елена Даскалова