Забава МАГАЗИН

Карлеуша дојде во провокативен бел фустан на роденденот на Наташа Беквалац (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац го прослави 40-от роденден на својот имот во друштво на семејството и пријателите. На прославата пристигна и нејзината колешка Јелена Карлеуша.

ЈК се облече провокативно за оваа пригода.

Бидејќи кодексот на облекување беше секој да биде во бело, Карлеуша го почитуваше.

Јелена носеше провокативен фустан, а градите за малку ќе и испаднеа.

Поврзани вести

Реченици кои привлекуваат добра енергија: Позитивните мисли го зајакнуваат оптимизмот и духот!

Берта Китинска

Домашен пилинг за уморна и сува кожа на лицето

user2

Кои видови сирење се препорачливи за јадење, а кои не?

Елена Даскалова

Љубовен викенд хороскоп

Stefanija Kuzmanovska

Амазон ги откупи правата за „Сенки над Балканот“

Најдобрите серии според холивудските критичари