Забава МАГАЗИН

Карлеуша како сирена ужива покрај базен (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша летово го поминува во својот дом на Дедиње, каде што секој ден ужива покрај базенот во дворот.

Јелена често за време на летото објавува фотографии во костим за капење, а сега отиде и чекор понапред и облече костим на сирена.

Карлеуша објави фотографија на Инстаграм на која се гледа како ужива покрај базенот со перка и зелен врв, а облече и очила со иста боја.

 

 

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Поврзани вести

Колкава е платата на телохранителите на Меган и Хари и кој ќе ги плаќа сега?

Елена Даскалова

Плитвичките Езера стануваат еден од најскапите национални паркови

Синот на Мајкл Џексон: оваа животна лекција од татко ми е највредната

user2

Во 2020 овие 6 хороскопски знаци ги очекува преголема среќа

Елена Даскалова

Јариќ и Лима повторно заедно?

Актерката Џесика Мен сведочеше против Вајнштајн