Забава МАГАЗИН

Карлеуша повторно го запали Инстаграм: Нејзиниот фустан повеќе открива отколку што покрива (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша изненадува од ден на ден, но и воодушевува со својот стил и комбинациите на облека. Кога нејзините обожаватели мислат дека нема да може да доживеат нешто ново, таа успева да ги разубеди со оригинална и нова идеја.

Овој пат, таа избрала цветен фустан што го искомбинирала со сламена капа што совршено се вклопува во оваа комбинација. Фустанот вешто ги открива и покрива одредени делови од телото.

„О, жено, ти си неверојатна. Го сакам твојот стајлинг …“, ова се само некои од коментарите, а фотографијата собрала околу 70.000 лајкови за нешто повеќе од 5 часа.

Поврзани вести

Фронтменот на Рамштајн уште е во болница, но не поради коронавирус

Почетнички рецепт: Направете шпагети со печурки

user2

Пишување дневник – пат до мир и среќа

Елена Даскалова

Како Џорџина и Роналдо се ќариле: Тоа било љубов на прв поглед

По една година врска се сврши таткото на Бекам

Идрис Елба доби почесно државјанство од Сиера Леоне

Кристина Денесовска