Забава МАГАЗИН

Карлеуша во провокативно издание по 7 месеци повторно настапи во Белград (ФОТО)

По седуммесечна пауза, Јелена Карлеуша повторно настапи во Белград, поточно на сплавот „Порт“. За својот настап, ЈК провокативно се облече за нејзиниот настап во српската метропола.

Таа избра светло зелен костум кој беше провокативен и безобразен, а облините на Карлеуша излегоа во прв план.

Танчерите беа во ист тон, со заштитни маски на лицата.

 

Поврзани вести

Од што треба да се ослободите до крајот на 2019 според хороскопот?

Елена Даскалова

Убавата Бонд-девојка соопшти добри вести: Целосно се излечив

Откриена причината зошто Бетовен го загубил слухот

Никола Поповски

Човекот кој ги поврза Ирина и Роналдо: Врската беше параван, Кристијано сакаше момчиња

Влатко Зорба

Анџелина Џоли станала пилот поради својот син Медокс

Кристина Денесовска

Пролетно смути, вистинска витаминска бомба за имунитетот