Забава МАГАЗИН

Кендал Џенер полуде од љубомора поради бившото момче? (ФОТО)

Поранешното момче на Кендал Џенер, Бен Симонс, објави неколку емотикони во коментар кај Маја Јама, но очигледно тоа ја разбеснело познатата манекенка и ријалити ѕвезда.

Според она што го зборуваат нивните блиски луѓе, Симонс уште е вљубен во Кендал и ја користи секоја прилика за да го привлече нејзиното внимание, често избирајќи да ја направи љубоморна.

Кендал и Бен раскинаа во мај, а оттогаш ниту тој, ниту таа се забележани со друг партнер во јавноста.

Многумина се запрашале дали наводниот интерес кој Бен го покажува за Маја всушност е наменет за очите на Кендал. Исто така, Маја неодамна открила дека не е заинтересирана за нова врска, откако неодамна се раздели со раперот Стормзи.

Поврзани вести

Оливија Њутн-Џон доби кралска титула од кралицата Елизабета

Елена Даскалова

Ќерката на Џон Леџенд и Криси Тајген пее хорор-песни (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Кој ќе го добие наследството на Кирк Даглас?

Елена Даскалова

Беше во контакт со Ѓоковиќ: И Милош Биковиќ се тестираше на коронавирус

Stefanija Kuzmanovska

Мистична сина месечина на 31 октомври: Нурнете во царството на вашите соништа и визии

Берта Китинска

Венчаницата на принцезата Беатрис: Сличноста со кралицата е намерна

Влатко Зорба