Забава МАГАЗИН

Ќерката на Мадона фотографирана во алкохолизирана состојба

Ќерката на пејачката Мадона, Лурд Леон, ги привлече погледите на себе на Модната недела во Лондон. По ревијата заминала на забава организирана од магазинот Love, во еден хотел во Лондон. Папараците го следеле секој нејзин чекор, па настанале фотографии кои ги згрозиле фановите на Мадона.

Лурд била облечена во долга маичка, која ја употребила како фустан, и имала мала чантичка и капут со тигарски принт. Фустанот едвај ѝ го покривал меѓуножјето, па додека излегувала од автомобилот ги покажала гаќичките.

Лурд била во видно алкохолизирана состојба, а во еден момент лицето го покрила со косата и изгледала како да и се лоши.

Инаку, Лурд е единствено биолошко дете на Мадона, а често привлекува внимание со начинот на живот. Таа исто како и нејзината мајка, не се депилира, па на социјалните мрежи објавува фотографии покажувајќи ги пазувите, нозете, а таква шета и по модните писти.

Поврзани вести

Подгответе го своето тело за зимата што претстои

user2

Две особини кои треба да ги барате кај потенцијалниот партнер

Пет болести кои се наследуваат по „женска линија“

user2

Кој е најтажниот хороскопски знак?

Меган и Хари се вратија во Велика Британија (ФОТО)

Рогач – лековит зачин со чоколаден вкус

Елена Даскалова