Забава МАГАЗИН

Ќерката на Стивен Спилберг ќе снима филмови за возрасни

Микаела Спилберг, посвоената ќерка на познатиот холивудски режисер Стивен Спилберг, откри дека ќе снима порно филмови.

Во ексклузивниот разговор за британскиот Sun, таа открила дека веќе снима соло настапи, а кога ќе се регистрира како сексуална работничка, планира да стане стриптизета.

Микаела рекла дека ја соопштила одлуката на своите родители и дека тие и дале поддршка.

– Не го правам ова од инат, туку затоа што сакам да му дадам почит на своето тело и од него да заработувам – рекла Микаела.

Таа и порано имала проблеми со дрогата, но сега вели дека излегла од тој пекол.

Поврзани вести

Реномиран сценарист почина од компликации од коронавирусот

Бен Афлек жали што се разведе од Џенифер Гарнер

Елена Даскалова

Како да го преживеете стомачниот вирус?

user2

Дуа Липа: Социјалните мрежи се расадник на омраза

Елена Даскалова

Чоколадна торта со кафе и маскарпоне (РЕЦЕПТ)

Елена Даскалова

Тарантино откри кој му е омилен филм за 2019

Елена Даскалова