Забава МАГАЗИН

Ќерките на Вајнштајн се откажаа од својот татко

Тројцата најстари деца на Харви Вајнштајн скоро и да се откажале од татко си, пишуваат американските медиуми. Неговите три најстари деца ќерките Лили (25), Ема (22) и Рут (17) не сакаат ниту да слушнат за таткото силувач. Повеќе на разговараат со него и многу им е тешко поради сето она што се случува последните месеци.

Тврдењата дека ќерките не сакаат да слушнат за него ги потврди и неговата адвокатка.

„Да, не сакаат да слушнат за него. Тоа е така кога ќе завршиш во затвор, работите одат една по друга. Страшно е“, рекла таа и додала дека Вајнштајн е во контакт со двете најмлади деца Индија (9) и Дашиел (6).

Трите постари ќерки Вајнштајн ги добил во 20-годишниот брак со Ева Чилтон.

Поврзани вести

Кортни Кокс гледа „Пријатели“ во самоизолација

Четири хороскопски знаци кои е најлесно да ги сакате

user2

СУПЕРБОЛ: Погледнете ја неверојатната изведба на химната на Деми Ловато

Елена Даскалова

Мрачната страна на порно-индустријата: И по 20 години, смртта на „жената со најголемите гради на светот“ останува мистерија

Како наједноставно да го решите проблемот со масна коса?

user2

Тинејџери со автомобил спасувале коали во Австралија (ФОТО+ВИДЕО)

Елена Даскалова