Забава МАГАЗИН

Кети Пери позираше без шминка

Пејачката Кети Пери со последната фотографија изненади бројни следачи. На неа, 35-годишната пејачка, која го очекува своето прво дете со свршеникот Орландо Блум, позира во својот кревет, а на лицето не носи шминка.

Покрај фотографијата, се пошегувала на своја сметка за тоа колку животот се менува во карантин, а ги повика своите фанови да седат дома.

Фановите и порачаа дека повеќе им се допаѓа без шминка.

„Изгледаш непрепознатливо, преубава си без шминка“, порача еден фан.

„Каква разлика, пребава си“, додал друг.

„Не изгледаш ниту ден постаро од 20 години, како успеваш“, се запрашал трет.

View this post on Instagram

wHaT dAy Is It Even #stayhomeclub

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Поврзани вести

Ова би можело да промени сè! Наскоро излегува книга што ќе ја открие позадината на хаосот во Белата куќа

Stefanija Kuzmanovska

Раскинување на векот во Србија (ФОТО)

Александар Петровски

Дали знаете колку чини најпопуларниот фустан на светот?

user2

Што кажува за вас вашата омилена фризура?

Елена Даскалова

Идеални хороскопски двојки

user2

Пет работи кои никако не би требало да ги правите додека сте во изолација