Забава МАГАЗИН

Кралицата незадоволна од начинот на кој Меган и Хари го растат Арчи

Меган Маркл и принцот Хари започнаа нов живот надвор од Велика Британија. Тие сега живеат на релација САД-Канада и не се експонираат со своите активности пред јавноста.

Исто така, имаат и повеќе време за да му се посветат на нивниот син Арчи. Но, она што не ѝ се допаѓа на кралицата е дека Меган и Хари практикуваат веганска исхрана и смета дека каде и да е, ќе почнат да го навикнуваат и Арчи на тоа.

Во близина на дворецот во Виндзор тие имале своја градина за зеленчук, а Меган јаде само органска храна. Сепак, кралицата смета дека мало дете не смее да биде веган, за да може правилно да се развива, а потоа самото да одлучи кој начин на живот ќе го практикува.

Поврзани вести

Неверојатен феномен – смрзнати топчиња прекрија плажа во Финска (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Ванеса Хаџинс го исмејувала вирусот, па потоа се извини

Почина познатиот ТВ-готвач, Гери Родос

Познато кога ќе излезе новиот албум на Адел

Елена Даскалова

Дали ја знаете основната разлика меѓу џем и мармалад?

user2

Откриена причината поради која Меган и Хари ја одложуваат преселбата во Лос Анџелес