Забава МАГАЗИН

Мажите лудуваат по неа: Секси докторка на натпреварување за најдобар задник во светот (ФОТО)

Рајан Лора Соза се пријави на натпреварот „Miss BumBum World“ минатата година и тврди дека поради тоа повеќе не нашла работа во болницата.

Ова секси девојка е модел и докторка, а била една од фаворитите на минатогодишното натпреварување за најдобар задник во светот, но победата ја освои Сузи Кортез.

View this post on Instagram

👒🍀

A post shared by Rayane Laura Souza 🎀🎀🎀 (@rayanelaura_souza) on

За да може да се натпреварува, таа морала привремено да ја напушти работата како лекарка, а семејството сè уште е против нејзиниот избор.

Рајан вели дека сега и е тешко да се врати во медицинската кариера.

Таа додава дека поради фактот дека е жена, но и убава, многумина имаат предрасуди за неа.

View this post on Instagram

💙

A post shared by Rayane Laura Souza 🎀🎀🎀 (@rayanelaura_souza) on

Поврзани вести

Пандите во зоолошката градина во Москва учат да сликаат

Елена Даскалова

Жоакин Феникс носи ист костум цела сезона на награди

Елена Даскалова

Северина во костум за капење на лулашка, фановите делат комплименти (ФОТО)

Влатко Зорба

Џејмс Камерон откри како ќе изгледа „Аватар 2“ (ФОТО)

Елена Даскалова

Алиша Кис му дозволила на својот син да си ги излакира ноктите

Милан Поповиќ ја раскажа својата страна од приказната