Забава МАГАЗИН

Меган му забранила на Хари да оди кај татко му?

Меган Маркл и Хари во среде светски хаос се преселија во Лос Анџелес, каде пристигнале со приватен авион.

Ваквата постапка предизвика револт кај британската јавност, бидејќи принцот Чарлс е заразен со коронавирус, а Меган Маркл забранила Хари да патува таму, велејќи му дека е премногу ризично за нивното семејство.

Но, од друга страна, среде пандемја, иницирала патување од Ванкувер кон Лос Анџелес, кое иако е изведено преку приватен лет, исто така е и потенцијално опасно за нив.

Принцот Хари бил многу вознемирен кога дознал за дијагнозата на татко му, но Меган била децидна дека не смее да се доведува во опасност здравјето на неговото семејство, односно нејзиното и на синот Арчи.

Поврзани вести

Луксузната вила од 18 милиони долари во која живеат Принцот Хари и Меган Маркл (ФОТО)

Математичка формула за идеално кафе

Елена Даскалова

Анџелина Џоли се соблече за насловната страница на „Харперс базар“ (ФОТО)

Елена Даскалова

Ако сакате густи и богати сардели подгответе ги за презимување

user2

Која е болеста на неконтролирано смеење од која страда Џокерот?

Елена Даскалова

Поради премногу алкокол за време на празниците чувствуваме тежина

Кристина Денесовска