Забава МАГАЗИН

Моќен и сензуален настап: Уметничко лизгање полно со страсти (ВИДЕО)

Викторија Синицина и Никита Караспалов се еден од најдобрите парови во уметничко лизгање во светот.

На годинашниот Светски куп во Кина тие освоија гран-при, иако не биле задоволни од својот настап.

„Не беше сè како што треба, беше тешко, но моравме да се избориме. Се надевам дека во Москва ќе го изведеме правилно“, изјавил Караспалов.

Сепак, публиката не можеше да остане рамнодушна на нивните настапи, кои зрачат со страст, сензуалност и еротски мигови.

Погледнете ги видеата од натпреварувачкиот дел и гала-настапот:

Поврзани вести

Портретот на кралицата со тројцата наследници на тронот ја обележува новата декада

Милан Поповиќ: Северина го злоупотребува детето за промоција на својата турнеја

user2

Актерката Џена Деван кажа „Да“ по втор пат

Кристина Денесовска

Есенски хит: Која боја на коса е модерна оваа сезона?

user2

Поради Полански, жените бесни на Француската филмска академија

Елена Даскалова

Совршена чоко-портокал торта без брашно (РЕЦЕПТ)

Елена Даскалова