Забава МАГАЗИН

Моќен и сензуален настап: Уметничко лизгање полно со страсти (ВИДЕО)

Викторија Синицина и Никита Караспалов се еден од најдобрите парови во уметничко лизгање во светот.

На годинашниот Светски куп во Кина тие освоија гран-при, иако не биле задоволни од својот настап.

„Не беше сè како што треба, беше тешко, но моравме да се избориме. Се надевам дека во Москва ќе го изведеме правилно“, изјавил Караспалов.

Сепак, публиката не можеше да остане рамнодушна на нивните настапи, кои зрачат со страст, сензуалност и еротски мигови.

Погледнете ги видеата од натпреварувачкиот дел и гала-настапот:

Поврзани вести

Нова кривична пријава пристигна на адресата на Северина

Stefanija Kuzmanovska

Бен Афлек и Џенифер Лопез сè уште се во контакт?

Елена Даскалова

Меган Маркл брутално искритикувана

СКАНДАЛ ПО СКАНДАЛ: Се појави неверојатна приказна за кралското семејство

Stefanija Kuzmanovska

Чорба од зелка со ребра

user2

Психолошки профил на родените во знакот Рак

Елена Даскалова