Забава МАГАЗИН

Најстрашниот хорор за 2020 година

Оваа година ќе им понуди на љубителите страв и ужас, но доколку се суди по мрачниот трејлер, Антебелум ќе се издвои од толпат.

Детали околу сценариото се уште не се откриени, освен дека режијата ја потпишуваат Жерард Буш и Кристофер Ренз, а ќе им се придружи и Шон мекКитрик, продуцент на филмот Get Out и Us, кои буквално ги преплашија гледачите.

Ниту трејлерот не зборува многу, а она што може да се заклучи е дека приказната следи успешна писателка која е заробена на југот од Америка во време пред избивање на граѓанската војна.

Антебелум, инаку, е латински збор кој означува предвоена состојба.

Улогата на главната актерка и припадна на многу талентирана актерка и пејачка Жанел Моне, а пред камерата и се прдружуваат и Џена Малон, Ерик Ланџ, Џек Хустон и други.

Премиерата на филмот е најавена за 24 март 2020 година во САД.

Поврзани вести

За што сè е корисно јапонското јаболко?

Елена Даскалова

10 знаци кои укажуваат на тоа дека ви треба преглед кај гастроентеролог

Хороскопски знаци кои цврсто стојат на земја и размислуваат реално

Кристина Денесовска

2Be промовираа нова песна и спот „Врати се“ (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Ова е најслушаната песна во последните 10 години

8 знаци дека сте психопат

Влатко Зорба