Забава МАГАЗИН

Новата девојка на Бруклин Бекам е „плукната“ Викторија (ФОТО)

Откако летово раскина со манекенката Хана Крос, Бруклин Бекам наводно веќе има нова девојка.

Но, она што веќе многумина го забележаа е дека новата девојка, Фиби, физички многу личи на неговата мајка Викторија.

Фиби Торанс е пет години постара од Бруклин, а наводно во последно време често се појавуваат заедно во јавноста. Се зборува дека таа и неколкупати била ангажирана како двојничка на Викторија.

View this post on Instagram

Lost in translation

A post shared by 。✫*゚.✯ ゚⋆✰ ゚. ✮* (@phoebetorrance) on

Поврзани вести

Пред завршувањето на годината поставете си седум прашања

Кристина Денесовска

Зелено смути за силен имунитет

Обложувалниците типуваат: Оскарите ќе заминат кај Рене Зелвегер и Жоакин Феникс

Елена Даскалова

Неделен хороскоп: Близнаците робови на навиките, Раковите да бидат пореални

Елена Даскалова

Места во Европа кои морате да ги посетите со саканата личност

Влатко Зорба

Че Гевара: го викаа „Миризливиот“ , а жените го обожаваа

user2