Забава МАГАЗИН

Новите фотографии на Адел предизвикаа расправика на Твитер

На Твитер се појавија фотографии од пејачката Адел на која е многу тешко да ја препознаете. Британската пејачка во последната година ослабела повеќе од 20 килограми, а на новите отографии изгледа дека не престанува со диетата. Трансформацијата на Адел на почетокот им се допаѓаше на фановите, а сега многумина сметаат дека претерала.

„Ова не е таа, Ова е Емили Блант“, „Страшно, градите и се издишале“, „Повеќе не личи на себе“, се само некои од коментарите.

Многумина ја сакаа Адел поради својот позитивен став кон облините. Некои нејзини фанови стравуваат дека таа ослабела од преголемиот стрес кој го доживеала по разводот.

Поврзани вести

Колку секс е доволно? Експерти го кажаа своето мислење

Stefanija Kuzmanovska

На Златните глобуси се очекува голема доминација на Нетфликс

Ова е најслушаната песна во последните 10 години

Преслатко куче кое го следат половина милион луѓе (ФОТО)

Се разведуваат Шехерезад и Сулејман?

Александар Петровски

Откриено зошто ги немаше Меган и Хари на семејната честитка на кралицата

Елена Даскалова