Забава МАГАЗИН

Новото секси селфи на Ирина Шајк (ФОТО)

Една од најубавите жени во светот, Ирина Шајк, направи лудница на социјалните мрежи со ново секси селфи.

Таа се фотографира со градник во домашна варијанта, но друг детаљ ја направи фотографијата уште попровокативна.

Имено, ако погледнете во огледалото, ќе го видите секси задникот на рускиот модел.

„Изгледаш преубаво“, и напиша еден обожавател.

Поврзани вести

Три болести кои ги предизвикува работењето на компјутер

Ева Мендес и Рајан Гослинг се најчудната двојка во Холивуд

Stefanija Kuzmanovska

Префинет колач со Нутела на кој не му треба печење

Познат романски фудбалер фатен со сопругата на свој пријател, снимката излезе на Јутјуб!

Влатко Зорба

БОГДАНА РАЖНАТОВИЌ УЧЕЛА ВО ОВА УЧИЛИШТЕ ВО ТИТЕЛ: Малкумина знаат што завршила сопругата на Вељко!

Stefanija Kuzmanovska

И повеќе од јасно е дека минуваат низ вистинска драма, Северина денеска беше на суд

Stefanija Kuzmanovska