Забава МАГАЗИН

Објава од породилиштето која ќе ве разнежни: Се породи манекенката Џиџи Хадид (фото)

Манекенката Џиџи Хадид за првпат го покажа трудничкото стомаче додека комуницирало со своите следбеници.

„Ова е моето стомаче“, изјавил моделот свртувајќи се настрана за да ја покаже големината на нејзиниот стомак.

Својата прва бременост, манекенката ја држи подалеку од очите на јавноста, а сега објавила и добри вести на својот Инстаграм профил.

Имено, жената која го освои светот со својата убавина на модните писти денес стана мајка!

„Нашето мало девојче ни се придружи викендов и веќе го смени нашиот свет“, напишала манекенката под својата објава.

Поврзани вести

Новите фотографии на Адел предизвикаа расправика на Твитер

Цигарата е штетна и откако ќе ја изгасите

Од каде ни надоаѓаат мрачните мисли?

Елена Даскалова

„The Chicks“ го презентираа спотот за „Insanity”

Влатко Зорба

Три оброци за здрава штитна жлезда

Елена Даскалова

Во 2020 овие 6 хороскопски знаци ги очекува преголема среќа

Елена Даскалова