Забава МАГАЗИН

Објавена песната на Били Ајлиш за новиот Бонд (ВИДЕО)

Били Ајлиш е најмладиот музичар кој некогаш компонирал и испеал песна за познатата франшиза. Песната го носи истиот наслов како и претстојниот филм, „Нема време за умирање“ (No Time to Die).

Се работи за балада која е дело на самата Ајлиш и нејзиниот брат Финеас, кој беше нејзин партнер на неодамнешните Оскари.

Пред Били, за Бонд пееја Сем Смит, Адел, Мадона, Garbage, Шина Истон, Тина Тарнер, Крис Корнел и многу други истакнати музички имиња.

Поврзани вести

Со една вежба подобрете го држењето и отстранете ги болките во грбот

СУПЕРБОЛ: Погледнете ја неверојатната изведба на химната на Деми Ловато

Елена Даскалова

Мила Кунис со позитивна промена по долго време

Кафето со млеко поштетно и од порција помфрит

Елена Даскалова

Џеј Ло објави емотивна фотографија за роденденот на близнаците (ФОТО)

Елена Даскалова

Намирници кои задолжително треба да се дел од менито на пушачите

Елена Даскалова