Забава МАГАЗИН

Од Велес за светот: Прекрасно видео кое ја враќа надежта за поубаво утре

Пандемијата која го зафати светот речиси целосно го измени изгледот на местата кои ги знаеме и каде сме поминувале многу време.

Поради коронавирусот улиците се испразнети и тоа можеби во моментов ни е депресивно и фрустрирачко, но надежно, сите научивме дека постојат и мали нешта кои можат да ни го направат животот поубав.

Токму таа надеж е инспирација за прекрасното видео од градот Велес, кое е дело на Батали.

Поврзани вести

Необичните мемоари на Џим Кери

user2

Палтроу продава свеќа со арома на нејзините интимни делови

Влатко Зорба

Филмскиот фестивал во Венеција ќе се одржи во септември

8 работи што треба да започнете да ги правите во Новата година

Елена Даскалова

Неделен хороскоп: Овните сакаат нова љубов, Биковите чекаат викенд

Елена Даскалова

Кетрин Зета- Џонс и Мајкл Даглас прославуваат 19 години брак